Tesco
Infolinia Tesco E-zakupy jest czynna:
- od poniedziałku do soboty od 7:00 do 22:00
- w niedziele handlowe od 7:00 do 22:00
- w niedziele niehandlowe - nieczynna
Zadzwoń do nas: 800 105 104
(połączenie bezpłatne) lub wyślij
zapytanie na e-mail: Ezakupy@tesco.pl
W jaki sposób mogę zapłacić za zakupy? Możesz wybrać płatność on-line lub zapłacić kartą przy odbiorze. W obu przypadkach nie będziesz obciążony opłatą za zakupy zanim zostaną one dostarczone i kupione. Akceptujemy karty podarunkowe Tesco.

Nie ma możliwości płatności gotówką za zakupy, ponieważ dostawca ze względów bezpieczeństwa nie może mieć przy sobie gotówki.

Obecnie z przyczyn technicznych w naszym serwisie nie akceptujemy kuponów i bonów CLUBCARD, bonów żywnościowych (np. Sodexho) i innych kart podarunkowych.


zamów zakupy on-line
Jak wygląda płatność on-line? Przy płatności on-line zostaniesz poproszony o podanie szczegółów dotyczących karty płatniczej. Przeprowadzimy proste sprawdzenie karty w celu jej potwierdzenia i następnie potwierdzimy zamówienie. Na tym etapie nie będziesz obciążony zapłatą za zakupy. Karta zostanie obciążona po dostarczeniu Ci zakupów i po zawarciu umowy sprzedaży wybranych przez Ciebie produktów.
zamów zakupy on-line
Co to jest kod bezpieczeństwa? W formularzu płatności on-line poprosimy o podanie kodu bezpieczeństwa z karty płatniczej, aby zapobiec nieuczciwemu jej użyciu. Kod bezpieczeństwa jest wydrukowany na karcie, lecz nie znajduje się na pasku magnetycznym lub na tłoczeniu, więc jedynie osoba, która ma kartę zna kod.
Na większości kart kod bezpieczeństwa stanowią ostatnie trzy cyfry numeru wydrukowanego na pasku podpisu. Jeśli masz trudności z odczytaniem kodu, skontaktuj się ze swoim bankiem. W przypadku braku takiego kodu na karcie prosimy o zmianę sposobu płatności na „kartą przy odbiorze”.
zamów zakupy on-line
Jaką kartą mogę dokonać płatności? Aby dokonać płatności za zakupy, możesz skorzystać z karty debetowej lub kredytowej. Akceptujemy następujące karty płatnicze, wydane przez banki w Polsce, Wielkiej Brytanii lub Czechach:

  • Visa Debit
  • Visa Electron
  • Visa Credit Card
  • Master Card
  • Maestro
Istnieje też możliwość płatności przedpłaconą kartą podarunkową Tesco.

zamów zakupy on-line
Czy płatność on-line jest bezpieczna? Tak, płatność on-line z nami jest bardzo bezpieczna. Wszystkie podane szczegóły są bezpiecznie gromadzone, włączając w to wszystkie szczegóły dotyczące karty płatniczej. Są przechowywane zgodnie z przepisami prawa i w sposób poufny.
zamów zakupy on-line
Co dzieje się w przypadku nieudanej płatności? Karta nie zostanie obciążona w momencie podania jej szczegółów on-line. Przeprowadzimy jednak weryfikację karty, aby upewnić się, że jest na niej kwota potrzebna do zapłaty. Jeśli weryfikacja się nie powiedzie, powiadomimy Cię o tym. Możesz zmienić formę płatności na płatność kartą przy odbiorze, żeby to zrobić prosimy skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.
zamów zakupy on-line
Jak wygląda płatność kartą przy odbiorze? Płatność kartą przy odbiorze jest analogiczna do płatności w terminalu w sklepach.
W przypadku problemów z płatnością kartą przy odbiorze możesz dać Dostawcy inną kartę płatniczą. Jeśli żadna z kart płatniczych nie zadziała, bądź jeśli zdarzy się, że będą trudności z połączeniem z systemem płatności przy dostawie, będziemy musieli zabrać zakupy z powrotem do sklepu. W takim przypadku nie będziesz obciążony żadną opłatą.
zamów zakupy on-line
Czy w zakupach on-line mogę wykorzystać bony i kupony CLUBCARD? Niestety, nie ma aktualnie możliwości zrealizowania bonów i kuponów CLUBCARD w Tesco Ezakupy.
zamów zakupy on-line