Tesco
Infolinia Tesco E-zakupy jest czynna:
- od poniedziałku do soboty od 7:00 do 22:00
- w niedziele handlowe od 7:00 do 22:00
- w niedziele niehandlowe - nieczynna
Zadzwoń do nas: 800 105 104
(połączenie bezpłatne) lub wyślij
zapytanie na e-mail: Ezakupy@tesco.pl
Czy i w jakim celu muszę się zarejestrować? Nie musisz się rejestrować, jeśli jedynie przeglądasz naszą stronę. Rejestracja jest niezbędna, jeśli chcesz zamówić zakupy on-line. Rejestracja pozwoli nam wyświetlić na stronie odpowiednie produkty dostępne w Twoim mieście i informacje dotyczące Twojej dostawy.
zamów zakupy on-line
Jakie dane osobowe będą potrzebne do rejestracji w serwisie Tesco Ezakupy? Czy są one bezpieczne? W celu rejestracji będziesz musiał podać:

  • Adres e-mail i hasło
  • Adres dostawy zakupów
  • Nazwa adresu dostawy (np. „dom”)
  • Twój numer telefonu
  • Imię i nazwisko
Numer karty CLUBCARD możesz podać opcjonalnie, jeśli chcesz zbierać punkty CLUBCARD za zakupy on-line. Wszelkie informacje osobiste będą przechowywane w bezpieczny sposób zgodnie z naszą Polityką Prywatności.
zamów zakupy on-line
Czym jest „Moje konto”? „Moje konto” jest miejscem na naszej stronie, gdzie możesz sprawdzić wszystkie swoje dane podane nam w Tesco Ezakupy. Możesz zaktualizować adres, numer telefonu, numer karty Clubcard oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych. Aby aktualizować inne dane, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.
zamów zakupy on-line
Co powinienem zrobić jeśli zapomnę hasła? Jeśli zapomnisz hasła, możesz je przywrócić korzystając z linka „Zapomniałeś hasła?” na stronie logowania. Postępuj zgodnie ze wskazówkami i wpisz adres e-mail, a my wyślemy Ci e-maila z linkiem do przywrócenia hasła. Następnie musisz podać nowe hasło i je potwierdzić.
zamów zakupy on-line