Tesco
Zadzwoń do nas: 800 105 104
(połączenie bezpłatne) lub wyślij
zapytanie na e-mail: Ezakupy@tesco.pl
Kiedy moje zakupy mogą zostać dostarczone? Dostawa dostępna jest w dwugodzinnych przedziałach czasowych od godz. 8.00 do 22.00, 7 dni w tygodniu. Każdy przedział czasowy ma swoją maksymalną ilość dostaw, więc aby zagwarantować dostawę w pożądanym terminie, rekomendujemy zarezerwować go z wyprzedzeniem przy rozpoczęciu zakupów. Zamówienie można złożyć maksymalnie z 3-tygodniowym wyprzedzeniem. W przypadku wybranych obszarów Sprzedawca zastrzega sobie prawo do stałego ograniczenia dni i godzin, w których realizowane są dostawy.

zamów zakupy on-line
Jak wybrać datę dostawy i przedział czasowy? Po zalogowaniu się, kliknij opcję „Zarezerwuj termin dostawy”, aby sprawdzić dostępne terminy dostawy. Należy pamiętać, że termin dostawy będzie zarezerwowany przez 2 godziny od wybrania. Uwaga! W nocy rezerwacja terminu dostawy może trwać krócej niż 2 godziny ze względu na dobowy transfer danych. Można też zarezerwować termin przed zakończeniem zakupów.

zamów zakupy on-line
Do czego używa się Instrukcji dla Dostawcy? Wszelkie dodatkowe instrukcje dotyczące dostawy mogą pomóc Dostawcy dotrzeć do Twojego domu lub mieszkania. Przykładowo możesz podać dodatkowe wskazówki, jeśli trudno jest trafić pod Twój adres.
zamów zakupy on-line
Jaki jest koszt dostawy? Koszt dostawy wynosi od 11,49 zł do 23,49 zł i zależy od terminu i miasta dostawy. Usługa „Zamów i odbierz” jest darmowa. Koszty dostawy dla danego miasta i poszczególnych terminów pokazane są w sekcji „Zarezerwuj termin dostawy”. Możesz je sprawdzić po zarejestrowaniu, klikając przycisk „Zarezerwuj termin dostawy”.

zamów zakupy on-line
Jaki jest koszt reklamówki? Zanim potwierdzisz swoje zamówienie, możesz wybrać, czy wolisz, żeby Twoje zakupy internetowe dotarły do Ciebie w reklamówkach czy bez nich. Jeśli zdecydujesz się na dostawę w reklamówkach, zostaniesz obciążony kwotą 1,50 zł i ta opłata będzie niezmienna bez względu na ilość reklamówek w dostawie. Jeśli zaś zdecydujesz się na wersję bez reklamówek, Twoje zakupy przyjadą do Ciebie w naszych skrzynkach i będziesz miał wystarczająco dużo czasu, żeby je z nich wypakować. Ze względów higienicznych takie produkty jak świeże mięso, ryby i środki czystości nadal będziemy pakować w siatki, ale nie naliczymy za nie opłaty. Możesz zmienić swój wybór czy chcesz dostać zakupy w reklamówkach czy też bez nich, aż do 23:00 w dniu poprzedzającym dostawę.
zamów zakupy on-line
Jak zamówić fakturę VAT? Dostawca dostarcza zakupy wraz z Ofertą, paragonem fiskalnym oraz wzorem odstąpienia od umowy sprzedaży i wyciągiem z Regulaminu. Jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT, wpisz dane niezbędne do wstawienia faktury, tj. nazwa firmy, numer NIP, adres firmy w pole „Pozostaw instrukcje dla dostawcy lub/i zamów fakturę” znajdujące się w module rezerwacji terminu dostawy w Serwisie. W przypadku nieprzyjęcia Towaru/Towarów, powinieneś udać się po korektę faktury do Punktu Obsługi Klienta w Placówce, której adres widnieje na fakturze. Mamy możliwość wystawiania faktur częściowych.
zamów zakupy on-line