Pobierz NOWĄ APLIKACJĘ Tesco Ezakupy
Tesco.pl »Tesco Ezakupy »Poradnik domowy

Poradnik – dobre rady, wskazówki i ciekawostki dla Ciebie i Twojego domu.


Nasz poradnik to bogata baza praktycznych wskazówek, które z pewnością ułatwią Ci życie. Przyda się w domu, zwłaszcza, na kuchennym polu. Sprawdź porady, które przygotowaliśmy z myślą o Tobie, by dostarczyć Ci niezbędnej wiedzy jak radzić sobie z drobnymi przeciwnościami dnia codziennego.


Uwaga! Tesco nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe, nieumiejętne i niezgodne z instrukcją na opakowaniu wykorzystanie środków wymienionych w poradach.


Wybierz interesujące Cię zagadnienie:


Żywność

Chociaż żywność spożywamy codziennie, to często nie wiemy o niej wszystkiego. Dlatego postanowiliśmy ułatwić Ci życie i stworzyliśmy praktyczną bazę porad, które sprawią, że od teraz będziesz wiedzieć jak prawidłowo obchodzić się z jedzeniem.

Porady: 9, 10, 11, 12 zostały przygotowane we współpracy z Cedo Sp. z o.o.
Porady: 13, 14, 15, 16 zostały przygotowane we współpracy z Piekarnia Nowakowski.

Woda

Bez wody nie ma życia. To dzięki niej nasz organizm prawidłowo funkcjonuje – możemy żyć, dawać życie i brać z życia co najlepsze. Odpowiednie nawodnienie organizmu sprawia, że funkcjonuje on prawidłowo, dlatego tak ważne jest regularne picie wody. Oczywiście najlepszym źródłem wody w diecie jest… woda i to właśnie ona powinna być codziennie podstawowym napojem.

Porady: 1, 2, 4, 6, 11, 19-20 zostały przygotowane we współpracy z firmą Żywiec Zdrój S.A.
Porady: 3, 5, 7-10, 12-18 zostały przygotowane we współpracy z firmą Nestlé Waters Polska.

Zdrowie

Każdy słyszał o zdrowym odżywianiu, ale nie każdy wie, jak skutecznie wcielić je w życie. Podpowiadamy co zrobić, aby wzbogacić codzienną dietę oraz jak przygotowywać zdrowe i pyszne posiłki.

Porady: 4 i 5 zostały przygotowane we współpracy z firmą Maspex.

Dziecko

Każdy rodzic chce, aby jego dziecko było zdrowe i szczęśliwe, a najlepszą receptą na sukces jest zbilansowana dieta. Dowiedz się jak skomponować menu dla malucha, aby Twoja pociecha prawidłowo się rozwijała. Praktyczne porady sprawią, że czas spędzony na przygotowywaniu posiłków dla brzdąca ulegnie znacznemu skróceniu, a maluch będzie miał apetyt na zdrowe, pełnowartościowe posiłki.
Poradnik został przygotowany we współpracy z firmą NUTRICIA Polska, oferujacą produkty do żywienia niemowląt i małych dzieci, m.in. marki BoboVita. Jeśli masz pytania o żywienie swojego dziecka, skorzystaj z porady doradcy ›

Porada: 11 została przygotowana we współpracy z Piekarnia Nowakowski.

Samochód

Czysty i zadbany samochód jest wizytówką każdego kierowcy. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy szereg wskazówek, które powiedzą Ci jak w szybki sposób dbać o swój samochód, aby karoseria zawsze lśniła, a czyste wnętrze zapraszało do jazdy. Przekonaj się sam.

Inne

Chcesz być świadomym konsumentem? Szereg ciekawostek, które znajdziesz w naszym poradniku nie tylko sprawi, że Twoje życie stanie się łatwiejsze, ale również dostarczy Ci niezbędnej wiedzy do dokonywania przemyślanych zakupów.

Kontakt

© Tesco Polska Sp. z o.o. Tesco Strapline