CLUBCARD
Moje Konto CLUBCARD - zaloguj się
Bezpłatna Infolinia Tesco: 800 105 104

Zarejestruj swoją kartę CLUBCARD odebraną przy kasie i ciesz się w pełni korzyściami.

Odebrałeś kartę CLUBCARD przy kasie podczas zakupów w Tesco? Zarejestruj ją teraz, wypełniając poniższy formularz, byśmy mogli wysłać Ci Twoje bony i kupony CLUBCARD.

Dane osobowe i adresowe

Niezbędne informacje, które pozwolą nam na przesyłanie Ci Twoich bonów i kuponów CLUBCARD.

* Pola wymagane

634009 52
634009 52
-

Dodatkowe zniżki i oferty CLUBCARD

Mamy ciekawe oferty, o których chcielibyśmy Cię poinformować. Zaznacz poniższe pola, aby zyskać szansę otrzymywania dodatkowych zniżek i ofert CLUBCARD.

Informujemy, że Twoje dane osobowe przetwarzane są w celu zarządzania Twoim kontem CLUBCARD, poznania Twoich preferencji zakupowych oraz wymagań, a także polepszenia produktów i usług oferowanych przez Tesco. By dowiedzieć się więcej, zobacz CLUBCARD bezpieczeństwo danych osobowych.

Dodatkowe informacje

Podane przez Ciebie informacje o Twoim gospodarstwie domowym pozwolą nam przesyłać ciekawe oferty i zniżki dla Ciebie i Twojej Rodziny.

Ile osób liczy Twoje gospodarstwo domowe (łącznie z Tobą)?

Podaj daty urodzenia członków Twojego gospodarstwa domowego (pomiń wiek właściciela konta CLUBCARD).

Przetwarzanie i ochrona danych osobowych

Zapewniamy, że wszystkie dane osobowe Uczestników Programu są przetwarzane i chronione zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych oraz nie będą udostępniane do celów marketingowych podmiotom, które nie są współpracującymi z Tesco w ramach Programu CLUBCARD. Dane osobowe, które nam podasz, podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. , Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Szczegółowe informacje na temat naszej polityki ochrony danych osobowych znajdują się w Regulaminie Programu CLUBCARD. 

ⒸTesco Polska Sp. z o.o. 2018