Karta kredytowa
  • Kredyt konsolidacyjny
  • Kredyt konsolidacyjny
  • Ubezpieczenie zwierząt
  • Ubezpieczenie roweru
  • Ubezpieczenia samochodowe
  • Ubezpieczenia mieszkaniowe
Konkurs

Rusz tropem przygody i wygraj MEGA NAGRODY

1. Już od 18 sierpnia odwiedź punkt Tesco Finanse na terenie swojego hipermarketu Tesco.

2. Wraz ze swoją pociechą ruszcie tropem przygody, wspólnie odkryjcie tajemnicze znaki i odbierzcie gwarantowany prezent.

3. Macie chrapkę na MEGA NAGRODY? Wypełnijcie ulotkę konkursową i czekajcie na e-mail z zaproszeniem do rodzinnego Quizu.

4. Wraz z pociechą rozwiążcie w jak najkrótszym czasie bajkowy Quiz i grajcie o okulary wirtualnej rzeczywistości MODECOM VOLCANO BLAZE lub smartfon LG K8.

Odwiedź nas w sklepie

Regulamin konkursu >

Zastrzeżenia prawne >

Organizatorem Konkursu jest Agencja Reklamowa „Czart” Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-609) przy ul. Fabrycznej 19. Konkurs organizowany jest w związku z reklamą i promocją usług świadczonych przez Tesco (Polska) Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-347), przy ul. Kapelanka 56 we współpracy z Alior Bank Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie (02-232), przy ul. Łopuszańskiej 38d. Konkurs przeprowadzany jest za pośrednictwem wybranych sklepów Tesco i strony internetowej, znajdującej się pod adresem URL: www.tesco.pl/marki-i-uslugi/finanse/konkurs. Zgłoszenia udziału w Konkursie przyjmowane są od dnia 18.08.2016 r. do dnia 14.09.2016 r. Regulamin Konkursu jest dostępny na stronie www.tesco.pl/finanse.