Tesco
  • Kredyt konsolidacyjny
  • Kredyt konsolidacyjny
  • Ubezpieczenie zwierząt
  • Ubezpieczenie roweru
  • Ubezpieczenia samochodowe
  • Ubezpieczenia mieszkaniowe
UK UA RU PL
MoneyGram

Promocja trwa od 30.08 do 30.11.2018 r. Za każdą transakcję przekazu pieniężnego (wysyłki lub odbioru) dokonaną w Tesco za pośrednictwem MoneyGram przysługuje jeden kupon Clubcard o wartości 5 zł. Kupony można realizować w sklepach stacjonarnych Tesco na terytorium Polski do 31.12.2018 r. przy zakupach za min. 20 zł, po okazaniu karty Clubcard. Zabrania się kserowania i podrabiania kuponów. Zniszczone lub nieczytelne kupony nie będą honorowane. Regulamin promocji.


MoneyGram International Limited, Senator House, 1. piętro, 85 Queen Victoria Street, Londyn EC4V AB, Royaume-Uni, zarejestrowany w Anglii i Walii pod numerem 3287157, jest instytucją płatniczą autoryzowaną i regulowaną przez Urząd Nadzoru Finansowego (Financial Conduct Authority), nr 502639. MoneyGram Payment Systems, Inc., 1550 Utica Avenue South Minneapolis, MN 55416 USA, jest agentem MIL UK i Partnerem Promocji.

Łączymy Cię ze światem

Naszym priorytetem jest Twoja wygoda. MoneyGram posiada ponad 350 000 punktów zlokalizowanych w różnych miejscach na świecie, gdzie możesz zawsze szybko i wygodnie nadać lub odebrać swój przekaz.Usługa, której możesz zaufać

Wszystkie pobierane przez MoneyGram opłaty są przejrzyste
i czytelne. Dzięki temu od samego początku masz pewność, jaka kwota zostanie doręczona. Co więcej, przy odbiorze nie są już pobierane żadne dodatkowe opłaty.
Sprawdź cennik >

Szybko i elastycznie

Nie musisz obawiać się, że Twoi najbliżsi będą musieli czekać na pieniądze – MoneyGram realizuje większość przekazów w ciągu kilku minut**. Przekazywanie i odbieranie pieniędzy jest proste i nie wymaga posiadania konta w banku.

Przy okazji zakupów

Usługa MoneyGram jest dostępna w 172 sklepach Tesco w całej Polsce. Teraz możesz zaoszczędzić swój czas i wysyłać i odbierać pieniądze 7 dni w tygodniu** podczas robienia zakupów!

Masz pytania dotyczące transferu?

Zadzwoń: 800123155***
lub wejdź na moneygram.pl

Sprawdź godziny otwarcia usługi MoneyGram w Twoim sklepie Tesco

Sprawdź najbliższy punkt Tesco Finanse

Zastrzeżenia prawne>


** Z wyłączeniem świąt państwowych.

*** Za połączenia z telefonów komórkowych operator może naliczyć dodatkowe opłaty.

© 2018 MoneyGram. MoneyGram i Glob to zarejestrowane znaki handlowe firmy MoneyGram. Prawa ochronne do wszystkich innych znaków towarów należą do ich właścicieli. Tesco świadczy usługi międzynarodowych transferów pieniężnych, działając jako agent MoneyGram International Limited. Poza mającymi zastosowanie opłatami transakcyjnymi za przekaz stosuje się kurs wymiany waluty. MoneyGram czerpie zyski z wymiany walut.

MoneyGram International Limited, Senator House, 1. piętro, 85 Queen Victoria Street, Londyn EC4V AB, Royaume-Uni, zarejestrowany w Anglii i Walii pod numerem 3287157, jest instytucją płatniczą autoryzowaną i regulowaną przez Urząd Nadzoru Finansowego (Financial Conduct Authority), nr 502639.