Tesco
MoneyGram

Łączymy Cię ze światem

Naszym priorytetem jest Twoja wygoda. MoneyGram posiada ponad 350 000 punktów zlokalizowanych w różnych miejscach na świecie, gdzie możesz zawsze szybko i wygodnie nadać lub odebrać swój przekaz.Usługa, której możesz zaufać

Wszystkie pobierane przez MoneyGram opłaty są przejrzyste
i czytelne. Dzięki temu od samego początku masz pewność, jaka kwota zostanie doręczona. Co więcej, przy odbiorze nie są już pobierane żadne dodatkowe opłaty.
Sprawdź cennik >

Szybko i elastycznie

Nie musisz obawiać się, że Twoi najbliżsi będą musieli czekać na pieniądze – MoneyGram realizuje większość przekazów w ciągu kilku minut**. Przekazywanie i odbieranie pieniędzy jest proste i nie wymaga posiadania konta w banku.

Masz pytania?

Zadzwoń: 800123155***
lub wejdź na moneygram.pl

Sprawdź, czy usługa MoneyGram dostępna jest w Twoim sklepie Tesco

Sprawdź najbliższy punkt Tesco Finanse

Zastrzeżenia prawne>


* Wyłączając święta państwowe.

** W godzinach pracy agenta i z zastrzeżeniem lokalnych przepisów.

*** Jeśli dzwonisz z telefonów komórkowych, operator może naliczyć dodatkowe opłaty.

© 2016 MoneyGram. MoneyGram i Glob to zarejestrowane znaki handlowe firmy MoneyGram. Prawa ochronne do wszystkich innych znaków towarów należą do ich właścicieli. Tesco świadczy usługi międzynarodowych transferów pieniężnych, działając jako agent MoneyGram International Limited. MoneyGram International Limited jest autoryzowaną instytucją płatniczą regulowaną przez Urząd Nadzoru Finansowego (Financial Conduct Authority) w Wielkiej Brytanii.