Tesco
  • Kredyt konsolidacyjny
  • Kredyt konsolidacyjny
  • Ubezpieczenie zwierząt
  • Ubezpieczenie roweru
  • Ubezpieczenia samochodowe
  • Ubezpieczenia mieszkaniowe
UK UA RU PL
MoneyGram

MoneyGram International SPRL posiada pozwolenie na działanie jako instytucja płatnicza w Europejskim Obszarze Gospodarczym i podlega nadzorowi w Belgii ze strony Narodowego Banku Belgii.


*Warunki mają zastosowanie

Łączymy Cię ze światem

Naszym priorytetem jest Twoja wygoda. MoneyGram posiada ponad 350 000 punktów zlokalizowanych w różnych miejscach na świecie, gdzie możesz zawsze szybko i wygodnie nadać lub odebrać swój przekaz.Usługa, której możesz zaufać

Wszystkie pobierane przez MoneyGram opłaty są przejrzyste
i czytelne. Dzięki temu od samego początku masz pewność, jaka kwota zostanie doręczona. Co więcej, przy odbiorze nie są już pobierane żadne dodatkowe opłaty.
Sprawdź cennik >

Szybko i elastycznie

Nie musisz obawiać się, że Twoi najbliżsi będą musieli czekać na pieniądze – MoneyGram realizuje większość przekazów w ciągu kilku minut**. Przekazywanie i odbieranie pieniędzy jest proste i nie wymaga posiadania konta w banku.

Przy okazji zakupów

Usługa MoneyGram jest dostępna w 148 sklepach Tesco w całej Polsce. Teraz możesz zaoszczędzić swój czas i wysyłać i odbierać pieniądze 7 dni w tygodniu** podczas robienia zakupów!

Masz pytania dotyczące transferu?

Zadzwoń: 800123155***
lub wejdź na moneygram.pl

Sprawdź godziny otwarcia usługi MoneyGram w Twoim sklepie Tesco

Sprawdź najbliższy punkt Tesco Finanse

Zastrzeżenia prawne>


** Z wyłączeniem świąt państwowych.

*** Za połączenia z telefonów komórkowych operator może naliczyć dodatkowe opłaty.

©2019 MoneyGram. MoneyGram i globus są znakami MoneyGram. Wszystkie pozostałe znaki stanowią własność ich prawowitych właścicieli. Tesco świadczy usługi międzynarodowych transferów pieniężnych, działając jako agent MoneyGram International SPRL. Poza mającymi zastosowanie opłatami transakcyjnymi za przekaz stosuje się kurs wymiany waluty. MoneyGram czerpie zyski z wymiany walut.

MoneyGram International SPRL, Rue Joseph Stevens 7, 1000 Bruksela, zarejestrowany w Belgii pod numerem 0671.690.653, jest instytucją płatniczą autoryzowaną i regulowaną przez Narodowy Bank Belgii.