Jak zrobić dekoracje na halloweenowe przyjęcie?

Jak zrobić dekoracje na halloweenowe przyjęcie?

  • Sposób przygotowania
  • Przepisy
  • Produkty
1

Pajęczy obrus - potrzebna będzie gaza. Zrób w gazie palcem mniejsze i większe dziurki.

2

Mumiowe kubki - potrzebne będą: czarne i pomarańczowe kubki, plastikowe oczy, bandaż i klej. Oklej kubki bandażem i doklej plastikowe oczy.

3

Miotełki wiedźmy - potrzebne będą: drewniane gałązki, twardy sznurek, szary karton, taśma dwustronna, czarny pisak i nożyczki. Potnij na kawałki sznurek, tworząc miotełkę. Włóż w środek gałązkę tak, aby jeden koniec wystawał i obwiąż pozostałym sznurkiem. Szary karton potnij na paski, zegnij na pół i za pomocą taśmy umieść na górze gałązki, tworząc chorągiewkę. Na kartoniku napisz imię gościa. Gotową miotełkę ustaw na talerzyku.

4

Straszne balony - potrzebne będą: czarne, pomarańczowe i białe balony, czarny i biały marker. Nadmuchaj balony i namaluj markerami halloweenowe wzory.

5

Wampirze rurki - potrzebne będą: pomarańczowe rurki do picia, czarny karton i nożyczki. Z czarnego kartonu wytnij sylwetki nietoperzy. Natnij w środku każdego dwa poziome nacięcia. Przełóż przez nacięcia rurkę.

6

Dyniowa miska - potrzebne będą: dynia, nożyk, folia spożywcza i czarny marker. Wydrąż dynię, dokładnie oczyść i umyj. Osuszoną wyłóż w środku folią spożywczą, a na zewnątrz namaluj halloweenową buzię.


Komentarze