porada.getPelnaNazwa()

Jakie śniadanie, taki cały dzień

Pobudka! Czas wstać i przygotować pożywne śniadanie, które doda energii na cały dzień. Poznaj zdrowe przepisy na dobry początek dnia.

test
test

Bananowe naleśniki z malinami i borówkami 

Wpraw się od rana w dobry humor. Naleśniki to dobry i smaczny pomysł na śniadanie. W ciągu 20 minut wyczarujesz smakołyk, który sprawi, że Twój dzień zacznie się słodko i z energią. Sprawdź nasz śniadaniowy przepis.

test

Koktajl z jarmużu, awokado i ogórka 

Lubisz koktajle? Wciąż szukasz nowych pomysłów na witalne napoje? Sprawdź, co wyjdzie, gdy smaki połączą jarmuż, awokado i ogórek. Rozpocznij dzień z zielonymi warzywami i owocami.

test

Budyń jaglany z owocami 

Śniadaniowy przysmak przygotowany z kaszy jaglanej i mleka kokosowego. Takie śniadanie to samo zdrowie. A jeżeli chcesz, by było jeszcze kolorowo, dodaj owoce. Najlepsze będą te miękkie. Znakomite na smaczny początek dnia!

test

Na śniadanie jaśnie danie, czyli owsianka 

1,5 godziny od momentu przebudzenia – to czas, w jakim powinieneś przygotować oraz zjeść smaczne i pożywne śniadanie, jeżeli chcesz rozpocząć nowy dzień z energią. Zadbaj o to, by na twoim talerzu nie trzeba było ze świecą szukać zdrowych propozycji. Spróbuj m.in. pysznej owsianki i kolorowych kanapek, a przekonasz się, jak smakowite może być Twoje menu.