porada.getPelnaNazwa()

Kalejdoskop karnawałowych smaków

W karnawale dania mienią się różnymi smakami. Daj się wciągnąć w kolorowy świat przekąsek imprezowych. Czekasz na tłusty czwartek? Zjedz pysznego pączka na szczęście. A na koniec przygotuj smakowite ostatki. Baw się w kuchni razem z nami!

test
test

Gruszki na patyku w karmelu 

Gruszki to owoce znane ze swej słodkości. Czy można je posłodzić jeszcze bardziej? Tak, oblewając je karmelem. Jeżeli chcesz poczuć smak orzechów, obsyp nimi owoce. Idealne danie na karnawałowe przyjęcie!

test

Bezglutenowe pączki z maliną 

Pączek pączkowi nierówny. Kierując się tą zasadą, przygotuj pączka... bezglutenowego. A co w środku? Marmolada malinowa. Aż chce się skosztować, zwłaszcza w tłusty czwartek.

test

Śledzie z sosem ajwar 

Ostatki bez śledzia? Nie zmieniaj tradycji, tylko sprawdź, jak przygotować śledzia w ciekawy sposób. Z czym go połączyć? Z sosem z czerwonych papryk. Zakończ karnawał ze smakiem.

test

Impreza z przekąsem 

Paluszki, orzeszki, chipsy, gdzieniegdzie koreczki. Nuda. A miał być karnawał! Urządź prawdziwą karnawałową imprezę z przekąsem, serwując oryginalne, zdrowe przegryzki. Zabawa i zdrowie – to może iść w parze! Inspirujemy w imprezowym nastroju.