porada.getPelnaNazwa()

Nie lada czekolada

Znajdź chwilę na czekoladowe zapomnienie. Czekolada jest dobra na wszystko i podbiła serca smakoszy na całym świecie. Pewnie dlatego 12 kwietnia ma swój dzień. Świętuj z czekoladą i Ty!

test
test

Ciasto czekoladowe z chili 

Czekolada z odrobiną pikanterii. Właśnie tak smakuje to ciasto. Jak je zrobić? To proste! Zajrzyj do naszego przepisu i daj się ponieść słodkiemu gotowaniu. Przygotuj deser z czekoladą i zobacz, jak szybko zniknie z talerzyków.

test

Brownie z fasoli i orzechów 

Pochodzi z Ameryki i jest bardzo czekoladowe. Brownie to ciasto, na które skusił się już niejeden łasuch. Tym razem podsuwamy pomysł, jak przygotować je nieco inaczej. Do składników dodaj fasolę i spróbuj nowego smaku popularnego ciasta.

test

Ciasto czekoladowe z Guinessem 

Słodkość z irlandzkim akcentem. Kolejne niby zwyczajne ciasto czekoladowe, ale jednak nie do końca, bo z dodatkiem ciemnego piwa. Co jeszcze trzeba mieć w kuchni, by je przygotować? Zobacz nasz przepis.

test

Torcik karlsbadzki 

Słodki torcik przekładamy masą czekoladową. Ten smakołyk to wyższa półka smaku. Co jeszcze przyda się poza gorzką czekoladą? Wafle, migdały, brązowy cukier i kilka innych składników. Skusisz się na mały kawałeczek?

test

Ciasto z pianką 

Poznaj ciasto, na które ma się zdrowy apetyt. Składa się z dwóch części: czekoladowej i białej - obydwie równie smakowite, a połączone to rozkosz dla podniebienia.