porada.getPelnaNazwa()

Smakujmy Wielkanoc razem

Zbliża się smaczny czas. Czy już wiesz, co pojawi się na Twoim wielkanocnym stole? Zainspiruj się sprawdzonymi i smacznymi pomysłami na świąteczne dania.

Zupy wielkanocne 

Czy żurek to zupa, którą polubią wegetarianie? Tak! Wiemy, jak przygotować ją bez mięsa. Ale nie jest to jedyna zupa, którą możesz ugotować na święta. Sprawdź też inne przepisy na Wielkanoc.

 
test

Przekąski z jajkami 

Chcesz przekąsić jajko? Gotowane, zapiekane lub sadzone... Wystarczy smaczny pomysł, a jajko stanie się znakomitą przekąską. Poznaj przepisy z symbolem Wielkanocy.

 
test

Kaczka na Wielkanoc 

Kaczka to dla Ciebie wyzwanie? Wcale nie musi być tak trudno. Zapraszamy na świąteczną ucztę, na której to Ty będziesz szefem kuchni. Przygotuj kaczkę na kilka różnych sposobów. Zajrzyj do wielkanocnych przepisów.

 
test

Ciasta wielkanocne 

Coś dla wielkanocnych łasuchów - mazurki, babki, serniki i inne słodycze. Na pewno Ci się upiecze. Po słodkie inspiracje zajrzyj do naszych przepisów.

 
test
test

Jajka z majonezem - jeść czy nie jeść? 

Długo nie było wiadomo, jak to jest z tymi jajkami. Jeść czy nie jeść? Z majonezem czy bez? Zdrowe czy niekoniecznie? Przekonajmy się, w jakiej postaci jeść jajka, by posłużyły Twojemu zdrowiu i jak poradzić sobie z kalorycznością majonezu.