porada.getPelnaNazwa()

Wszystkiego dobrego dla Babci i Dziadka

Na co dzień mają dla Ciebie uśmiech i dużo serdeczności. A Ty co przygotujesz dla nich z okazji ich święta? „Sprezentuj" dziadkom ciekawe smaki. Poznaj przepisy na Dzień Babci i Dziadka.

test

Caffe Curacao dla Babci 

test

Aromatyczną kawę udekoruj bitą śmietaną i startą czekoladą. Usiądź z Babcią przy małej czarnej. To dobry moment na rozmowę, a ta z Babcią zawsze pełna jest serdeczności.

Caffe Crema dla Dziadka 

test

Dziadek jest kawoszem? Zaproś go na filiżankę pysznej kawy. Bedzie wyjątkowa, gdy posypiesz ją gałką muszkatołową i cynamonem. Ten smak zachwyci od pierwszego łyku.

Zimowa sałatka z grejpfrutem dla Babci 

test

Coś lekkiego i smacznego, czyli... sałatka zimą. To pyszna porcja zdrowia dla Babci. Czerwony grejpfrut ma orzeźwiający smak i posiada dużo cennego błonnika, który obniża poziom cholesterolu.

Zimowa sałatka z melonem dla Dziadka 

test

Skomponuj zdrową sałatkę dla Dziadka. Dodaj składniki, które chętnie dzielą się witaminami. Przykładem jest melon. Ten soczysty i aromatyczny owoc poprawia nastrój i koncentrację. Do sałatki pasuje idealnie!

test

GWARANCJA SMAKU by BABCIA® 

Gdy przychodzi ten czas, że sami bierzemy się za gotowanie i wyciągamy z garnka kolejny sklejony makaron, a wszystko wydaje się niedoprawione, zaczynamy sobie przypominać, jak to babcia mówiła…. ten makaron przelać wodą? Po ugotowaniu? Zimną? Ciepłą? Babcine sposoby to niezawodne sposoby. Przypomnijmy je sobie.