Makarony

Trudno znaleźć dzisiaj kuchnię, w której nie przygotowuje się makaronów. Są smaczne, szybko się je przyrządza i łatwo łączy z wieloma składnikami. Właściwie wszystko do nich pasuje, a znakomity smak za każdym razem wysuwa się na pierwszy plan. Chcesz się o tym przekonać? Zasmakuj w naszych przepisach. 

Makaron, co nie jest tajemnicą, pochodzi z Włoch i właśnie we włoskiej kuchni jest najbardziej popularny. U nas także znakomicie się odnajduje. Możliwości jego przygotowania jest niezliczona ilość. Podaje się go na tysiące smakowitych sposobów z pikantnymi lub słodkimi sosami. Jest znakomity jako dodatek do pysznych sałatek, gorących zapiekanek lub aromatycznych zup. Makaron może też wystąpić w roli słodkiego deseru. 

Jeżeli chcesz poznać i spróbować nowych potraw z makaronem, sięgnij po nasze przepisy. Zamiast nawijać makaron na uszy, pokażemy Ci jak stworzyć z niego pyszne dania. Na ich widok smakosze mówią mniam, a następnie oddają się pysznemu jedzeniu. Zatem niech makarony zagoszczą w Twojej kuchni. Chyba, że już zajmują w niej szczególne miejsce. 

filtrowanie (113 przepisów):
sortowanie: